KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15266067
nr 1526 6067
Per-Inge Isheden
(f. 1937), Sverige
Oljemålning, Strandvägen. Signerad. Olja på duk, 45x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x49 cm
Per-Inge Isheden, svensk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:22:05
6/3 19:16:08